Hakkımızda

Erzurum Universal Kopyalama Dijital Baskı Merkezi 1990 yılında Erzurum’da ozalit ve fotokopi ile iş hayatına başlamıştır. Uzun yıllar süren başarılı gelişim sürecinden sonra bugün; Dijital Baskı, Reklam ve Promosyon alanlarında konusunda özenle seçtiği eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle 500’e yakın orta ve büyük ölçekli müşterilerine hizmet vermektedir.
Teknolojiyi yakından takip ederek, teknolojik alt yapımızı buna göre geliştirmekteyiz.
Sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet verebilmek amacı ile, sürekli gelişim içinde, araştırma ve yatırımları yaparak, teknolojinin verdiği tüm imkanları da kullanarak çalışmaktayız.
Genel olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için aşağıdaki hızlı ve teknolojik  ile şubelerimizde hizmet vermekteyiz.
Dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip ederek  Erzurum’a ilk tam renkli fotokopi makinasını ve  ilk A0 eninde baskı yapan plan kopya makinesini getirmiştir.
30 yılı aşkın tecrübesi ile Erzurum’da kaliteli hizmet politikasından şaşmadan siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle Ciltleme, baskı ve grafik hizmetlerinde yenilikçi kadromuz ve son teknoloji ürünlerimiz ile Erzurum’da kaliteli hizmetin öncülüğünü yapmaktayız.
Üretimde başarı ve sürekliliğimiz, hizmette dürüstlük ve kalite ile sarf ettiğimiz bu yolda; Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız bugün ve gelecekte sizlere güler yüzlü ve profesyonel kadromuz ile hizmet vermeye devam edecektir.